Nogomet: Gabeljani imaju velike planove, Lujo Ilić novi – stari predsjednik nakon Premijer lige sanja Europu
Predsjednik Ilić nadahnuto govorio o planovima Velika ulaganja i još veći planovi na sportskom i infrastrukturnom planu ukratko bi se moglo sažeti izrečeno na redovitoj godišnjoj izvještajno-izbornoj skupštini NK GOŠK, održanoj u Gabela Polju. Uz tu konstataciju može se dodati podatak da većih izmjena u rukovodstvu kluba nije bilo. Lujo Ilić je aklamacijom ponovo izabran za predsjednika kluba, podpredsjednici su Dalibor Šimović (prvi) i Darko Matić (drugi). Za predsjednika Upravnog odbora kluba izabran Donko Jović, a među još 12 članova tog tijela su i dvije dame. U Nadzornom odboru su uglavnom novi članovi, a predsjednik je Andrija Buhovac. Za predsjednika Skupštine ponovo je izabran Nikola Pehar, dok je njegov zamjenik Nikica Sušak. Zadovoljni radom dosadašnjeg vodstva članovi Skupštine nisu ni pomišljali na promjene izuzev nužnih. Načelnica Iva Raguž, desno i savjetnica Nives Rotim, lijevo Skupštini je prisustvovala i Iva Raguž gradonačelnica Čaplji...


